Klára Sedlo - Tlustý mops který chtěl sníst slunce

Olej na plátně, 100x90 cm. Signováno vzadu Klára Sedlo 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

111495. Tlustý mops který chtěl sníst slunce
Zbývá:4 dnů, 6 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:04:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:11 000 Kč