Klára Sedlo - Mezi vlasy II.

Olej na plátně, 25,5x30 cm. Signováno vzadu Klára Sedlo 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

114312. Mezi vlasy II.
Dražba ukončena:25.04.2024 21:59:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč