Klára Sedlo - Medvěd, který pomáhá

Olej na plátně, 120x90 cm. Signováno zezadu Klára Sedlo. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Obraz "Medvěd, který pomáhá" zachycuje medvídka s krásnýma očima a srdcem na pravém místě, vyzařující laskavost a soucit. Tento rozkošný medvídek je symbolem naděje a podpory, kterou Kapka naděje přináší.

vydraženo certifikát
117884. Medvěd, který pomáhá
Dražba ukončena:19.06.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč