Klára Sedlo - Lev

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vzadu K. Sedlo 24. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

doporučujeme
123640. Lev
Zbývá:7 dnů, 6 hodin
Konec dražby:26.09.2024 21:29:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč