Klára Sedlo - Letní dovolená

Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno vzadu Klára Sedlo. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

99388. Letní dovolená
Dražba ukončena:27.07.2023 22:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč