Akryl na plátně, 100x100 cm. Signováno vzadu Klára Langrová 2023. Nerámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: Klára Langrová, narozená v roce 1982 v Kadani, se věnuje malbě jako prostředku k vyjádření emocí, přičemž se zaměřuje na abstrakci s prvky figurální kresby. Její obrazy vybízejí k zamyšlení a mohou poskytnout odpovědi na životní otázky. V tvůrčím procesu odhaluje skryté aspekty a často k obrazům přidává básně, které prohlubují jejich význam. Její díla jsou součástí soukromých sbírek v ČR a autorka pravidelně vystavuje v Galerii Ambit a Galerii u zlatého Kohouta v Praze.