Kiml - Spišský hrad

Olej na plátně, 82x128 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám nový, vypnuto na novém rámu.

1400. Spišský hrad
Dražba ukončena:24.09.2014 21:11:27
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč