Kilián

61058. Cesta lemována stromy

popis: Olej na plátně, 49x60 cm. Signováno vpravo dole J. Kilián. Rámováno.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:56:55

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč