Kersten - Potok v horské krajině

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vlevo dole Kersten. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Kersten
84758. Potok v horské krajině
Dražba ukončena:02.10.2022 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč