Keller - Podvečerní krajina - kvalitní dobový rám

Olej na kartonu, 34x41 cm. Signováno vpravo dole Keller. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 52 cm

117084. Podvečerní krajina - kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:09.06.2024 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč