Kečíř - Zátiší s lahví

Olej na kartonu, 73x60 cm. Signováno vlevo dole Kečíř. Rámováno.

Stav: Karton vyboulen.

Kečíř
60154. Zátiší s lahví
Dražba ukončena:27.05.2021 22:51:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč