Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Kečíř. Nerámováno.
Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko a razítko Českého fondu výtvarných umění ČFVU.
Nejdelší strana: 50 cm