Kaucky - Konvolut 2 prací - Romantické krajiny

Nejdelší strana: 20 cm

Oleje na plátně, oba 12x15 cm. Signovány vpravo dole Kaucky. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

90471. Konvolut 2 prací - Romantické krajiny
Dražba ukončena:26.02.2023 20:29:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč