Kateřina Opltová - Žlutý klaun

Olej na plátně, 75x75 cm. Signováno vzadu O.K. 1989. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

67317. Žlutý klaun
Dražba ukončena:28.10.2021 20:51:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč