Kateřina Opltová

67317. Žlutý klaun

popis: Olej na plátně, 75x75 cm. Signováno vzadu O.K. 1989. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2021 20:51:08

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč