Kateřina Opltová - Zelená planeta

Nejdelší strana: 103 cm

Olej na plátně, 92x103 cm. Monogramováno zezadu KO. Olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové. Malba v místě poškozena.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

78663. Zelená planeta
Dražba ukončena:05.06.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč