Kateřina Opltová - Zatmění

Olej na plátně, 105x100 cm. Olištováno.

Pozn.: Vzadu značeno Opltová 1999.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

29010. Zatmění
Dražba ukončena:28.02.2019 18:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč