Kateřina Opltová - Velikonoce

Olej na plátně, 95x115 cm. Signováno vlevo dole Opltová 96. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

32321. Velikonoce
Dražba ukončena:29.05.2019 19:39:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč