Kateřina Opltová - Večer

Olej na plátně, 105x115 cm. Signováno vpravo dole Opltová 90. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

65094. Večer
Dražba ukončena:30.09.2021 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč