Kateřina Opltová - Tajemství zrození

Olej na plátně, 82x67 cm, monogramováno vpravo dole K.O. 98, nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti autorky.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

15531. Tajemství zrození
Dražba ukončena:24.01.2018 21:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč