Kateřina Opltová - Skřítek II.

Olej na plátně, 100x90 cm. Signováno vpravo dole Opltová. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

42236. Skřítek II.
Dražba ukončena:25.03.2020 20:27:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč