Kateřina Opltová - Skřítek II

Olej na plátně, 90x95 cm, signováno vpravo dole Opltová 98, olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

20127. Skřítek II
Dražba ukončena:30.05.2018 18:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč