Kateřina Opltová - Skřítek II.

Nejdelší strana: 102 cm

Olej na plátně, 100x90 cm. Signováno vpravo dole Opltová. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

110128. Skřítek II.
Dražba ukončena:21.01.2024 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč