Kateřina Opltová - Silvestrovská noc

Akryl na plátně, 80x100 cm, signováno vpravo dole Opltová 02, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

10568. Silvestrovská noc
Dražba ukončena:31.05.2017 21:11:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč