Kateřina Opltová - Sedící ženský akt

Olej na plátně, 100x80 cm, rok 85, nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

10567. Sedící ženský akt
Dražba ukončena:31.05.2017 20:42:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč