Kateřina Opltová

60958. Rozpálenej kůr

popis: Olej na plátně, 65x70 cm. Monogramováno vzadu K.O. 89. Nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové. Obraz pocházi z roku 1989.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:17:10

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč