Kateřina Opltová

60883. Rozhovor

popis: Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vlevo dole Opltová 2001. Olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové. Obraz pocházi z roku 2001.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:46:45

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč