Kateřina Opltová - Rituál II.

Olej na plátně, 100x60 cm, signováno vzadu Kateřina Opltová 1997, olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti autorky.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

15709. Rituál II.
Dražba ukončena:25.01.2018 19:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč