Kateřina Opltová - Rakousko - Horské jezero

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vzadu K. O. 95. Nerámováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

56036. Rakousko - Horské jezero
Dražba ukončena:24.02.2021 19:32:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč