Kateřina Opltová - Potok

Olej na plátně, 100x70 cm. Nesignováno. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

56124. Potok
Dražba ukončena:24.02.2021 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč