Kateřina Opltová - Portrét kamarádky

Olej na plátně, 72x50 cm. Signováno vzadu Kateřina Opltová. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

70166. Portrét kamarádky
Dražba ukončena:16.12.2021 21:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč