Kateřina Opltová - Portrét I.

Olej na plátně, 80x60 cm. Datováno 1970. Nerámováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

82630. Portrét I.
Dražba ukončena:01.09.2022 21:53:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč