Kateřina Opltová - Plamínky

Olej na plátně, 90x95 cm. Signováno vlevo dole K. Opltová 91. Olištováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autorky.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

22416. Plamínky
Dražba ukončena:26.09.2018 20:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč