Kateřina Opltová - Pes Baskervil

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 50x60 cm. Monogramováno vzadu K. O. 87. Nerámováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

84861. Pes Baskervil
Dražba ukončena:09.10.2022 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč