Kateřina Opltová - Noc

Olej na plátně, 90x95 cm. Signováno vzadu Opltová 2000. Olištováno.

Pozn: Lišta poškozena. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti K. Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

27317. Noc
Dražba ukončena:31.01.2019 18:56:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč