Kateřina Opltová - Netopýři

Olej na plátně, 100x90 cm. Signováno vzadu Opltová. Bez rámu.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

21135. Netopýři
Dražba ukončena:27.06.2018 19:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč