Kateřina Opltová - Mráz

Olej na plátně, 90x100 cm. Nesignováno. Olištováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autorky.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

24027. Mráz
Dražba ukončena:01.11.2018 22:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč