Kateřina Opltová - Motýl

Nejdelší strana: 102 cm

Olej na plátně, 100x100 cm. Nesignováno. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

110068. Motýl
Dražba ukončena:21.01.2024 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč