Kateřina Opltová - Kuře a motýl VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 105x100 cm. Monogramováno vpravo dole K. O. 98. Nerámováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

45471. Kuře a motýl VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.05.2020 21:58:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč