Kateřina Opltová - Kuřáci

Olej na plátně, 48x62 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

82358. Kuřáci
Dražba ukončena:31.08.2022 20:21:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč