Kateřina Opltová - Krajina II.

Olej na plátně, 83x93 cm. Nesignováno. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

51650. Krajina II.
Dražba ukončena:28.10.2020 20:25:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč