Kateřina Opltová - Krajina

Monogramováno vzadu K. O. 88. 50x67 cm. Monogramováno vzadu K. O. 88 Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

75728. Krajina
Dražba ukončena:27.04.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč