Kateřina Opltová - Klečící dívčí akt

Olej na plátně, 80x60 cm, monogramováno vzadu KO 84, nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

16642. Klečící dívčí akt
Dražba ukončena:28.02.2018 20:13:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč