Kateřina Opltová - Klauni II. VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 124x91 cm. Signováno vpravo dole Opltová 86. Signováno vzadu KO 86. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

47262. Klauni II. VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.07.2020 20:57:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč