Kateřina Opltová - Karbaníci

Olej na plátně, 60x45 cm Monogramováno vzadu O.K. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

84660. Karbaníci
Dražba ukončena:25.09.2022 20:40:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč