Kateřina Opltová - Hnědé zátiší

Olej na plátně, 44x25 cm. Signováno vpravo dole Opltová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

84023. Hnědé zátiší
Dražba ukončena:29.09.2022 22:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč