Kateřina Opltová - Duševno

Olej na plátně, 81x60 cm. Monogramováno vzadu K.O. 89. Nerámováno.

Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové. Obraz pocházi z roku 1989.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

62423. Duševno
Dražba ukončena:28.07.2021 21:39:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč