Kateřina Opltová - Drak

Olej na sololitu, 66x80 cm, signováno vlevo dole Opltová 02, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

53401. Drak
Dražba ukončena:16.12.2020 19:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč