Kateřina Opltová

64883. Dialog

popis: Olej na plátně, 110x100 cm. Signováno vzadu K. Opltová 93. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 21 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč