Kateřina Opltová - Dialog

Olej na plátně, 110x100 cm, monogramováno KO 96, nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

17413. Dialog
Dražba ukončena:29.03.2018 18:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč