Kateřina Opltová - Bílá váza

Olej na plátně, 60x40 cm. Monogramováno vzadu O.K. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

85132. Bílá váza
Dražba ukončena:27.10.2022 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 27.10.2022 19:04:34 6147
1 000 Kč 30.09.2022 3:59:25 4937